vítejte na mých stánkách

Dnes je

Hodiny

Novinky

Metal gear Solid série

Metal gear solid 3

Operace Virtuous Mission


Příběh začíná po druhé světové válce, propukl nový konflikt mezi zemí SSSR a USA (Studená Válka). Začalo to rozmístěním jaderných hlavic Ruska na Kubě. Amerika na to okamžitě zareagovala a upozornila SSSR na to, aby hlavice které podle USA ohrožovali jejich zemi byly z Kuby odstraněny. SSSR s tím souhlasilo, ale pod jednou podmínkou. Podmínkou kterou byl vědec Sokolov. USA s tím souhlasilo a SSSR stáhlo svoje jaderné hlavice z Kuby. Po nějaké době si USA uvědomilo že to nebyl dobrý nápad, protože Sokolov byl odborník skrz jadernou technologii a za jeho pomocí může SSSR vyvinout mocnější zbraň než byly jaderné hlavice na Kubě. Touto záležitostí byla pověřena organizace FOX, jejímž novým úkolem je přivést vědce Sokolova zpět. Mise byla nazvána Virtuous Mission a za úkol jí dostal Major Zero, nejvyšší představitel jednotky FOX. Tato mise je pro Majora Zeroa a pro jednotku FOX velice důležitá, protože pokud mise bude úspěšně dokončena, jednotka FOX se stane oficiální jednotkou USA. Tato mise je přísně tajná a tajnou musí zůstat a tak bylo rozhodnuto, že do akce nepůjde celá jednotka,ale jen jediný člověk a to Jack. Major Zero se rozhodl Jacka pojmenovat krycím jménem Naked Snake a toto jméno mu zůstane po celou dobu jeho mise. Na místo držení Sokolova Snakea dopravuje letadlo Herkules. Je to z důvodu nepozorovaného vniknutí. Z letadla ve výšce 60000 stop nad Pakistánem se Snake dostává na zem prvním HALO skokem vůbec, skokem jenž se měl zapsat do dějin lidstva.

  
  

Snake pokračoval od místa přistání ke zřícené továrně kde měl být Sokolov, cestou potkal několik hlídek, ale nebyl pro něj problém si s nimi poradit. Po nějaké době Snake dorazil k provazovému mostu, zde narazil na pár stráží, které uspal a úspěšně most přešel, pokračoval po cestě až došel k továrně, dalekohledem se rozhlédl po továrně a informoval Majora Zera.

Po chvilce napětí se Snake dostal do místnosti v továrně, kde našel Sokolova který právě v kamnech spaloval plány týkající se projektu SHAGOHOD, Sokolov pod zmínkou že Snake je jeden z vojáků jeho držitele Volgina hodil zbývající papíry rychle do kamen. Snake mu pověděl že je agentem CIA a že ho přišel osvobodit. Sokolov mu tedy vysvětlil co se děje a k čemu byl přinucen a hlavně kým. Snake informoval Majora že má Sokolova a společně se Sokolovem se měl přemístit na místo vyzvednutí. Snake se vydal na cestu. Vyšel ze dveří nevědíc že je pozorován. Najednou se ocitl on a Skolov obklíčen vojáky ale do toho se přidal ještě jeden voják, tím nebyl nikdo jiný než Ocelot, Major Ocelot, který si každou urážku bere velmi k srdci, vojáci ho urazí a v zápětí umírají jeden po druhém. Přežívají jen Sokolov a Snake,Snake přikáže Sokolovi aby utekl, ten ho uposlechne a mizí ze scény, místo něj se objevují vojáci Ocelota jenž byly zavoláni, zajímavým pokřikem. Snake nebere ohled na převahu a pouští se do nich,všechny uspí i sebevědomého Ocelota. Po tomto incidentu se vydává na místo určení a cestou potkává Sokolova, který na něj čekal u provazového mostu.V tom se ozve rána a na obzoru je vidět Sokolovo dílo, které pravě dokončilo fázi jedna. Sokolov prozradí že to není všechno, že tento stroj musí dokončit fázi dvě aby byl kompletní a že tu nedokončí bez Sokolovi pomoci. Sokolov a Snake se snaží pomaloučku přejít most, ale cestu jim zkříží osoba jenž Snakeovi je velice blízká. Tou osobou jenž zprvu byla zakryta mlhou byla The Boss, držíc raketomet v jedné a malou jadernou hlavici v druhé ruce. Najednou je kolem všech hejno sršňů a Sokolov je vyzdvižen The Fearem, který byl v hejnu a dopraven na helikoptéru odkud byli sršně řízeni The Painem. Na mostě se objevuje další člověk, ten jenž vše způsobil a to Volgin. Ten je nadšen z dárků jenž mu The Boss přinesla, mezi tím se do sebe pouští Snake a The Boss, bohužel Snake prohrává a je shozen z mostu do řeky, společně se šátkem The Boss, kterého se stihnul chytit.Po nějaké době Snakea probudí řinčení kodeku, ocitl se na břehu řeky vážně zraněný, Major Zero mu ke kodeku dává Paramedika, která mu poradí co má udělat aby si to vyléčil. Ten vše pochopí a udělá přesně co mu řekla, pak si vrátí ruku, zranění způsobeno The Boss a omotá si to jejím šátkem.Najednou se vzduchem line zvuk motorů helikoptér. Ty převáží Shagohoda na základnu. V jedné z helikoptér je i Volgin, nadšený z jeho vítězství a z jeho nového dárku, který mu dala The Boss. Na palubě je s ním Ocelot a dívka, jenž sehraje v tomto příběhu důležitou roli .Volgin po chvilce se rozhodne vyzkoušet svou novou hračičku a nekompromisně vypálí na svou zemi na SSSR. Po dopadu jaderná hlavice explodovala a výbuch který následoval pocítil nejen Snakem ale i SSSR.

  

Operace Snake Eater


Snake je Majorem Zerem obeznámen se situací,která byla způsobena předešlou misí.Major mu řekl o rozhovoru mezi ruským ministrem obrany a prezidentem USA.Rusko považovalo totiž jaderný výbuch jako akt války.Prezident však řekl že za jadernou explozi jeho země nemůže a tvrdě se proti tomuto obvinění bránil.Prezident jako obhajobu dokonce podal informace o The Boss,zběhovi jenž ukradl jaderné hlavice a jenž byla považována za hrdinu díky tomu že ukončila 2.světovou válku.Ministr obrany prezidentu řekl,že armáda je připravena zaútočit.Ministr ještě tedy navrhnul že pokud USA prokáže svou nevinu,SSSR nezaútočí,ale pokud ne,bude z toho 3 světová válka.Prezident návrh přijal.Major řekl,že předešlá mise byla velice neúspěšná a že teď se naskytla druhá a poslední šance,šance dokončit úspěšně misi a šance očistit jméno USA.Snake byl Majorem pověřen dvěma úkoly.První,bylo kontaktovat osobu pod kódovým označením ADAM a úkol číslo dvě,najít a zabít The Boss,což bylo pro Snakea těžší a to nejenom že The Boss byla Snakovím učitelem,ale i dobou přítelkyní po dobu deseti let.Snake byl dopraven letadlem jak nejdál to šlo,pak pokračoval v kapsli která ho dopravila na určené místo.Po tvrdším přistání se Snake dal na cestu,pak narazil na koně jenž byl na cestě,osedlán ale bez jezdce.Snake se přiblížil ke koni a když se ho málem dotknul,ozval se povědomí hlas,byla to The Boss,která tu už na něj čekala.Podívali se do očí a strhnul se boj,jenž měl vítěze ale Snake to nebyl.The Boss mu pak rozstřílí jeho kapsli se kterou přistál a ve které měl většinu vybavení.Poté naskočila na koně a řekla Snakeovi že příště ho už zabije.Snake i přes tohle varování dál pokračoval v jeho misi.Nejdříve se Snake dostal k továrně kde se měl setkat s ADAMEM,nikdo tu však nebyl,šel se podívat na místo kde před tím našel Sokolova,prohledal to ale nic a nikdo tu nebyl,vrátil se tedy a najednou ho oslepilo světlo od motorky namířené na něj.Snake pomyslel že by to mohl být ADAM a tak se ho zeptal na smluvené heslo,ale neodpověděl,po chvilce se Snake ocitl mezi vojáky,dotyčná osoba jenž na něj mířila světlem na něj zakřičela ať de k zemi,Snake to udělal a než dopadl,vojáci byly po smrti.Dotyčná osoba se mu pak přestavila jako EVA a vysvětlila mu,že ADAM nemohl přijít,protože Volgin je velice podezíraví.EVA nabídla Snakeovi ať si odpočine,Snake souhlasil.Po ránu když se vzbudil zahlédl EVU jak se převléká,pak uslyšel zvuk a kouknul se ven,byla tam skupina Ocelotovích mužů a kde jsou oni,tam je i Ocelot.

EVA požádala Snakea o pomoc s postelí,pod ní byla tajná úniková cesta.EVA zmizela a Snake tam zůstal. Vypořádal se s Ocelotovou skupinou bez problému ale pak uslyšel divný zvuk, Ocelot stál na rozpadlých schodech a pod krkem EVĚ držel nůž. Pak když zahlédl Snakea vytáhl revorver a namířil na něj,dvakrát ho zmáčkl,ale nic se nestalo, EVA využila chvilky nepozornosti a dala Ocelotovi co proto,pak naskočila na svou motorku a odzbrojila Ocelota,když ho však chtěla zastřelit při útěku, Snake ji zastavil.EVA se ho zeptala proč,ale Snake jen odpověděl, je příliš mladý. V tom si EVA uvědomila že musí rychle pryč,že se musí na základnu kam právě běžel Ocelot dostat dřív než on.Šlápla na to a otevřela bránu,která před tím byla zavřena. Snake se tedy vydal na svou dlouhou cestu lesem,přes jezero

   

až dorazil k menší základně,zde zničil helikoptéru a odrovnal pár vojáků.Pak narazil znovu na starého známého a to na Ocelota,při souboji který nastal byli brzy vyrušeni,Ocelot se vyřítil z poza skály a najednou se zarazil, Snake se urychleně otočil o 180 stupňů a to co uviděl,bylo to ohromné hejno sršňů,bylo obrovské a zaútočilo na všechny včetně Ocelota,ten si hravě s nimi poradil pomocí svých revorverů, ale Snake tento vyřešil jediným způsobem a to skokem do temné pukliny. Objevil se v ohromném komplexu jeskyní.

 

Po dlouhém bloudění našel pochodeň a pak i nakonec brýle pro noční vidění a dostal se z toho.Na konci ho znovu napadlo hejno sršňů to samé hejno jako před tím,ale tentokrát se z nich stvořil The Pain,člen jednotky Cobra, jednotky jenž se považovala za syny The Boss

   

.Po napínavém souboji ho Snake poráží a pokračuje dál. Na jeho cestě se mu postaví další a další hlídky jenž nakonec poráží.Za nedlouho se dostává až ke skladišti kde vidí Sokolova jak se rve s vojákem.Na scéně se objevují Volgin,Ocelot a dívka jenž Volgin potrápí aby Sokolova přinutil ke spolupráci,Ocelot to nevydrží a začne svou nejoblibenější hru štěstí,hra vypadá asi takhle,Ocelot si nabije jedním nábojem a v ruce má tři revolvery,začne s nimi žonglovat a pak mačkat spoušť a pokud máte štěstí komora na Vás nevyjde,Sokolova však zachrání The Boss,v poslední chvíli chytne revolver a vystřelí,tím je Sokolov prozatím zachráněn.Pak se zde objevují další členové jednotky COBRA.The End a The Fear.Pak The Fear odskakuje po vodě a mizí v džungli a všichni se v klidu rozcházej.Snake se tedy vydává skrz skladiště až dojde ke komplexu obehnaného zdí.Do něj se mu povede dostat ale Sokolova,který tu měl být nenašel,místo Sokolova tu našel stejně důležitého člověka a to Granina,tvůrce zbraně jenž v budoucnosti změní svět a tou je hrozba jménem Metal Gear REX.Ten mu řekne že Sokolov tu není a také mu prozradí spoustu informací ohledně Sokolova,Shagohoda a jeho vynálezu Metal Gear REX.Snake se tedy vydává znovu hledat a také o Philosopher’s Legacy,o tom že Volginův ocet byl zaměstnancem skupiny The Philosophers a o tom,jak ukradl jejich peníze (Philosopher’s Legacy) a schoval je po celém světě a že Sokolov a Shagohod se nacházejí na základně v Groznyj Gradu.Tak se tedy tam vydal,cestou se dostal do křížku s The Fearem který ho zraní šípem,řeknemu že ten šíp je otrávený jedem z pavouka a že teď pocítí strach.Snake ho poráží a The Fear končí omotán provazem a nakonec exploduje,rozlítne se po okolí,všude samí šípy,pak Snake pokračuje ve své namahavé cestě.Prochází skladištěm a dostává se na cestu která ho dovede k EVĚ,ale na cestě ho už očekává The End,skvělí odsřelovač.

V souboji odstřelovaček Snake zvítězí a The End mu děkuje,děkuje za záchranu,za to že ho konečně někdo zabil.Snake se vydává ke skále kde je tunel který ho zavede do hor.Dostane se do něj a tam vyšplhá po dlouho nekončícím žebříku.Na jeho konci je východ,východ do hor.Zde narazí na pár hlídek a dokonce na bojovou helikoptéru,ale tu potkal v komplexu několika malinkatých budov kde bylo místo,na konci komplexu kde se mělo uskutečnit setkání s EVOU.Snake se tam proplížil a vyšel po schodech,na konci našel EVU jak se převlíká,zakašlal,aby se ujistil že o něm určitě ví.

 

Zde mu EVA dá další informace a klíč od cesty do Groznyj Gradu, poradímu že na základně je Ivan,milenec Volgina a že ten se dostane všude.Zeptá se taky na to,co se děje mezi ním a The Boss,Snake ji vysvětlí že byla jako jeho matka a hlavně jeho učitel.EVA se ho taky zeptala zda je odhodlán ji zabít,pak se zeptala co pro něj znamená ona,ovětil že jen část jeho mise, pak je přerušila rána tak se šli podívat na plochu ze které bylo přímo vidět na základnu v Groznyj Gradu.EVA naskočila na motorku,ale Snake se dalekohledem koukal po základně,zde viděl Volgina jak mlátí do sudu.Ten se smíchem dal obrovskou ránu do sudu a ten vyletěl do vzduchu,když dopadl,ukázalo se že v sudu byl Granin.Na scéně se znovu objevuje Ocelot a ptá se ho proč,Volgin Graninovi vyndá z boty transmiter a zlikviduje ho,zeptá se ho zda on byl tím špiónem jenž hledali,ale Volgin jen odvětí,ne a ještě dodá že byla ukradena C4
      
  
  
Volgin mu tedy vysvětlí,že toto je válka,zabij nebo buď zabit,že je to válka špiónů a informací.Za nedlouho se k nim přidá The Boss a dívka jenž už mnohokrát spatřil.The Boss Volginovi řekne že The End a The Fear prohráli.Ocelot se ozve že je fakt dobrej,natož mu Volgin s nenávistí v hlase zeptá,,Ty ho obdivuješ?".Pak ještě dodá že jednotka COBRA od toho amerického psa pěkně dostává.The Boss k tomu jen dodá že by měl upevnit svoje hlídky,že je tu a de si pro ní.Volgin pomyslel ještě na posledního žijícího člena jednotky a to na The Furyho,že on by to s ním mohl skončit.Potom se všichni rozcházej a Snake pokračuje v jeho misi,vrátí se k jedním dveřím od kterých až nyní měl klíč.Dostane se až do prostoru kde už je připravený se sním utkat The Fury.Ten nastoupí trošičku piromancky a souboj může začít.Snake The Furyho poráží.The Fury hlásí že todle je konec jednotky Cobras a že se připojí k The Sorowovi,pak se promnění v kouli plnou plamenů,která se rozhodla v neposlední řadě Snake zlikvidovat.Snake pak pokračuje dál,vyšplhá po žebříku a ocitá se na základně.Infiltruje se tam a jak mu řekla EVA,uspí Ivana a převlékne se za něj.Díky tomu se bez problému dostane až k Sokolovovi,přejde i přes hlídače jenž Sokolova hlídali,dojde ke dveřím od kuď vidí Sokolova a dívku,jak se spolu baví,když dívka odejde,vejde do vnitř Snake,Sokolov hned v něm poznává agenta jenž se ho snažil zachránit a řekne mu že fáze dvě byla úspěšně dokončena a že nyní Shagohod dokáže v tuto chvíli odpálit jadernou hlavici na USA odkuďkoliv.Pak mu prozradí jak má Shagohod zničit a plány Volgina.Pak se ozvou kroky a Snake si rychle nandá masku,je to Volgin.Volgin se tak na něj zadívá a ptá se ho co tu dělá,že měl být už dávno u něj.Šáhne mu na přirození a zeptá se ho kdo to je,ať si s ním nehraje,vytáhne zbraň na Snake,ale nakonec dva výstřeli do nohou schitá Sokolov.Snake ho blezku rychle odzbrojí a pak se snaží zmizet,jenže narazí na The Boss a ta ho dostane,když však Volgin chce Snakea zastřelit,The Boss mu hned nadělí lekci.Volgin z bolestí v břiše vstane a dodá že už ví proč jí říkají The Boss.Ta se mezi tím rozhodne odejít,ale ve dveřích se zastaví a zamyslí,za dveřmi je i Ocelot jenž to vše sleduje,pak The Boss odchází a Snake je ponechán Volginovi,který mu chce zaplatit za jeho lásku Ivana.Volgin Snakea umlátí až do bezvědomí.Snake se probouzí po několika hodinách v mučírně,ale není tam sám.S ním tam je Sokolov jenž je zatím mučen Volginem a jeho mučení podlehne.Nyní de na řadu Snake a Volgin se ho ptá co je jeho misí,co chce,ale Snake nic nevyzradí.Do místnosti vstupuje The Boss a prozradí že mu nic nepoví,že byl trénován,trénován mnou.Volgin začne mlátit do Snakea aby z něj něco získal,ale neúspěšně.

Najednou spadne transmiter,Volgin ho zvedne a ptá se všech co to je,kdo to tam hodil,ozve se The Boss.Pak jí přikáže,ať mu vyřízne oči,ať dělá a hlavně nezapomíná na to co udělal její jednotce COBRA.V tom ji zastaví Tytana.Ocelot k ní přijde,pozná její vůni a obviní ji že ona je ten špion jenž hledaj.Rozhodne se jí otestovat a začne žonglovat s revolvery,když už de na řadu revolver s tím jediným nábojem,Snake do něj narazí a Ocelot nechtěně mu vystřelí oko.The Boss mu revolver vezme a vrazí facku.Si nyní spokojen!Odvětí mu na jeho chybu.Pak všichni odcházejí až na Tytanu z které se ve skutečnosti stavá EVA.Pak Snake je dán do vězení od kud prchne přes základnu,kanály tady ho pronásledují psi,vojáci a i Ocelot.Na konci se Snake zastaví protože je to ve velké výšce,Ocelot je rozhodnut Snakea konečně zabít,když si však nabije,zmáčkne spoušť,nic,na podruhé také nic a toho využije Snake a vrhá se do řeky.Pak jde ve vodě a kolem něj vše hoří z vody se vynořuje postava zahalená kápí,je to The Sorow a boj proti němu může začít,žádná zbraň není účinná,nic na něj nepůsobí, jen Snakea vede a podrobuje ho zkoušce.

    

Tu splní na jedničku a pokračuje dál na smluvené místo pod vodopádem, zde najde jen uhašený táborák.Pak uslyší zvuk motorky rychle se přibližující.Motorka rozrazí stěnu vytvořenou vodou a přistane kus od Snakea.Pak si popovídají a EVA mu dá C4 k odrovnání Shagohoda,pak se snake vydává do základny a do hangáru kde je schovaný Shagohod.

C4 rozmístí přesně jak mu EVA řekla ale při odchodu je zadržen několika chvaty The Boss.Zjišťuje že ani EVA není v bezpečí,ta ležela v bezvědomí u nohou Volgina.Volgin Snakeovi řekl že chytil Evu při krádeži Philosopher´s Legacy a ukázal to Snakeovi.Byl to pásek,na němž byli nahrány informace o penězích.Volgin se rozhodl vysvětlit Snakeovi,co vlastně ve skutečnosti Philosopher´s Legacy je.,,V průběhu druhé světové války byla založena skupina skládající se z mocných lidí z USA,SSSR a Číny.Ti shromáždily ohromnou sumu peněz k dosažení vítěství ve válce.Tato suma byla tak ohromná,že dokázala zajistit vítězství v pěti válkách.Válka však byla ukončena a Volginův otec všechny peníze ukradl a rozmístil po celém světě v různých bankách.Na mikrofilmu byly nahrány veškeré transakce tíkající se těchto peněz.Vznikl spor mezi členy Philosophers a ten vyvolal Studenou Válku.Proto Volgin kontaktoval The Boss,která na to reagovala.Chtěl mít vše pojistěné a tak se rozhodl pro to,že si dá do rukávu dvě esa.Prvním byl Shagohod a tím druhým byla jednotka COBRA.Po tomto vysvětlení dal Volgin mikrofilm The Boss.Ta ho přijnula a řekla Volginovi že Snake aktivoval C3 a že se teda porozhlédne,sebou si vzala i EVU,které potichu řekla že vše zařídí.Pak se Volgin pustil do souboje se Snakem.Snake ho poráží a utíká z hangáru pryč,při útěku ho zahlédne i Ocelot.Když Snake se konečně dostane ven tak se tam objeví i EVA na její motorce.Odveze ho rychle od hangáru co nejdál a pak hangár exploduje.EVA mu vysvětlí že The Boss jí pustila aby mu řekla že na něj bude čekat u jezera.Na scéně se z ničeho nic objevuje Shagohod řízený Volginem.Začíná honička do níž se zapojuje i Ocelot,ale tomu rychlou střelou pomůže Snake když na něj se řítila troska hangáru a tak ho nechá.Ten kdo ho však chce dostat za každou cenu je Volgin a tak ho i nadále pronásleduje v jeho Shagohadu.

Při honičce si EVA vzpomene na most kam umístila C3 aby při úniku měly snažší útěk.Most přejedou a na jeho konci zastaví,Snake se chopí SVD Draguna a vyčkávaj společně na to až Shagohod vjede přímo nad C3,když se tam ocitne,jednou ranou Snake střelí do C3,která okamžitě exploduje a celý most padá i se Shagohodem.Je konec,ale ne ní kus Shagohoda se ještě drží na mostě,Volgin se jen zasměje a vyjede po zříceném mostě na druhou stranu,zde se do boje mezi Volginem a Snakem zapojuje i EVA a její motorka.Snake boj úspěšně dokončí za pomoci RPG-7 ale Volgin se zchopí vyleze a kolem pěstí si omotá dráty a Shagohodovi dá novou energii do boje.Nyní je souboj napínaví,za chvilku Snake získává převahu a vítězí.Volgin se ale nevzdává,chce ještě jednou dodat Shagohodovi sílu ale v tom ho zasáhne blesk a on vzplane jako pochodeň a náboje jenž měl kolem pasu a na rameni začnou vybuchovat jeden po druhým,Volgin umírá vlastní vinou na stroji s kterým chtěl ovládnout svět.Pak se na obzoru objevují hlídky na vznášedlech a na motorkách,útěk nebude tak snadný.Honička pokračuje.Po dlouhé době se koněčně zbavují svých pronásledovatelů,Snake si ale všimne že dochází palivo,protože nádrž byla zasažena.Eva se koukne na díru ale na cestě byl strom jemuž se nevyhnuli.Narazily,Snake byl odhozen a narazil do stromu a motorka udělala pár kotrmelců a nakonec vybuchla.,,EVO,kde si?!" ,,TADY!!"Snake ji našel nabodnutou na stromě,vypadalo to dost ošklivě.Pak Snakeovi zavolala Paramedic a díky jejím radám ji a sebe vyléčil.Pomalu se daly na cestu k jezeru kde EVA měla svůj WIG.V patách se jim objevily skupiny vojáků jenž přilákala bouračka.Nakonec úspěšně se dostali tam kam chtěli,ale Snake se rozhodl že na setkání s The Boss půjde.EVA se mu to snažila vymluvit,ale Snakeovi to nedá a vyčkává se na setkání s The Boss,když se dostaví na místo setkání,výbuch jímž byl srovnán Groznyj Grad ho odhodí.Objevuje se The Boss a řekne mu o všem,o tom že její otec byl členem The Philosophers,o dítěti jenž jí bylo odebráno,dítěti jehož otcem není nikdo jiný než Sorow.Též mu řekla o Migách jenž byly na cestě a jenž to tu maj vybombardovat za deset minut.Řekla mu,že vítěz tohoto souboje získá přízvisko THE BOSS.Boj proti jeho mentorovi,proti ženě se kterou žil po deset let jako její syn,proti ženě jenž miloval jako matku právě začíná.Tuto bitvu snad nejtěžší v životě Snake vyhrává za cenu vysoké ztráty,ztráty ženy jenž miloval a učitele,tohle byla cena za vítězství.Snake jako dar dostává zbraň The Boss PATRIOT a mikro film s Philosopher´s Legacy.Snake pak zastřelil The Boss protože mu to řekla,na místo kde ležela The Boss,přišel její kůň,věrný až do konce.Snake se podíval když kůň zařval a spatřil The Sorowa a The Boss jak mizí a jsou konečně oba šťastni,konečně našli kýženou svobodu.Snake pak odešel do WIGu,kde ho už netrpělivě očekávala EVA,když nastoupil vzlítli,mysleli si oba že už mají vše za sebou ale na scéně se znovu objevuje Ocelot aby vše překazil,zničí WIGu jeden motor a pak si otevře dveře nárazem.Strhává se souboj mezi těmi,kteří v budoucnosti změní celý svět.Nikdo nevyhrává a tak Ocelot vytasí revolver,EVA ale Snakeovi hodí taky revolver,oba namířej jeden na druhého,ale nic,Ocelot navrhne aby mu dal revolver že skusí štěstí,kdo ho má víc.Tak toto lidi je jen na Vás,hh.Každopádně po tomto souboji se Ocelot se Snakem rozcházejí jako dva kamarádi,jenž věří,že se brzy zase setkají.Ocelot skočí z WIGu do jezera a tím to končí.Snake!!Ozvalo se z kabiny to EVA potřebovala pomoct s ovládáním letadla,zvládli to.Najednou se ozve poplach a dva Migi je pronásledují připravené je sestřelit.Snake uchopí EVINU ruku a poděkuje jí za vše.Migi se už už snaží vystřelit když v tom se ozve rozkaz aby okamžitě s tím přestali a ukončili misi.Na kodeku se Snakeovi ozve Major Zero a poděkuje mu.Pak oba si vychutnávají jejich odměnu ve vile,popíjí víno a pak se začnou muchlovat,ozve se vysílačka,ale tu EVA vezme a hodí do krbu aby je nikdo neotravoval.Ráno když se Snake probudil EVA už byla pryč,zanechala mu tu jen pásku kde mu vše vysvětlila,řekla že nikdy nepracovala pro NSA a že jejím úkolem bylo získat mikrofilm s Philosopher´s Legacy,že ADAM se nikdy nedostavil na místo a tak pod touto záminkou vystoupila jako EVA,povedlo se jí mnohem víc,nejen že získala mikrofilm s Philosopher´s Legacy,ale taky data z projektu Shagohod.

                            

Ona totiž byla jednou z The Philosophers a jediný kdo to poznal byla The Boss.Jejím pravým úkolem bylo ukrást Philosopher´s Legacy a zabit všechny kteří se o něm dozvěděli.Snakea však zabít nedokázala,slíbyla to The Boss a hlavně se do něj zamilovala.Snake pak oblečen do vojenské uniformy kráčíc k panu prezidentovi si uvědomil co se stalo.Díky pásce,kterou mu nahrála EVA mu vysvětlila,že vše bylo naplánováno,že The Boss nezradila USA,naopak se za ni obětovala.Věděla moc dobře co se stane a přesto to udělala.Snake je u prezidenta obdarován medají a titulem The Big Boss.Ona byla jediná kdo to mohl dokázat,kdo si mohl získat Volginovu důvěru a získat Philosopher´s Legacy a přitom i zničit Shagohod,ale vše se skomplikovalo po vypálení jaderné hlavice na SSSR,kterou odpálil Volgin.SSSR chtělo důkaz o nevině USA a tak se rozhodlo USA všechno hodit na The Boss a zlikvidovat jí.Pro tento úkol byl vybrán právě Snake.Zemřela pro svou zemi a přesto se na ni bude vzpomínat jak na zrádce,kterým ve skutečnosti nebyla.Snake s květinami šel k jejímu hrobu kam položil květiny a její zbraň Patriot.Ona,byla skutečným vlastencem,opravdovým patriotem.Snake zasalutuje na její počest a při tom mu slzy tečou po tváři.
 

Telefonát mezi Ocelotem a Brehnevem
Ano,vše bylo zničeno,Groznyj Grad a Graninův komplex vše bylo vyhlazeno.Rozumím pane,ano,CIA se postaralo o The Boss,věřím že v USA. budou spokojeni.Ano,Krushchev je u konce,nastává Váš čas.Ano,máme plány,je to naše eso v rukávu.Ano,informuji o tom KGB.
 

Telefonát mezi Ocelotem a Ředitelem CIA
Ano,the Philosopher´s Legacy je v amerických rukách.Ano The Boss splnila svoji misi.Ano,The Philosophers mohou začít znovu existovat.Ano,film jenž jsme dali Číně je podvrh.Musí mít vztek.Toho se bohužel obávám.Do USA se dostala jen polovina peněz.KGB musí vlastnit ještě část mikrofilmu.Ano zbraň byla zničena společně s Groznyj Gradem raketou vypálenou z Davy Crocket díky The Boss.Granin nám dal plány jenž by Vás mohli zajímat.Je to revoluční jaderná útočná zbraň.Bude se v budoucnu hodit.Ano,můžeme Jackovy myslím tím Snakeovi poděkovat.Ano uvěřili tomu všichni i Krushchev.Ne,nemyslím že by dělali problémy.Poplach byl odvolán.Nikoho nenapadlo,že celou dobu já byl ADAM,ano budu pokračovat i nadále,ano,budu stále v CIA.Pane řediteli.
 

15 . října  , 1964
Kruschchev je zbaven moci.
Brezhnev se stává první tajemník komunistické strany.

16. října  , 1964
Čína úspěšně vyzkoušela první jaderný test.

1965
Sigint se přidává k ARPA.
Ukradl část kódu Arpanetu a použil ho k výrobě online komunikace mezi PC.

1966
U.S vláda řídí a zkouší nové lékařské ošetření které by se hodili v budoucnu.

Dopravní oddělení klade podklady pro vývoj EMT systému.

1968
Eva zmizela beze stopy v Hanoi.

1970
Para-medic zřídila v Seattlu národní lékařský systém.
 
Major Zero opouští FOX.

Americká vláda získala pod kontrolu poslední části dědictví mudrců-Philoshophers Legacy a přejmenovala-americká vláda organizaci Philoshopers-Mudrcové na The Patriots-Vlastenci.

1971
BigBoss společně s Majorem Zero zakládají Fox Hound.

1972
uskutečňuje se projekt "Les Enfants Terribles" kde se klonuje DNA Bigbosse.

Žádné komentáře